czwartek, 2 października 2014

292. Było ciężko, ale daje radę.Przede wszystkim chciałabym bardzo podziękować Wam wszystkim za wsparcie w tych trudnych chwilach oraz za wszystkie słowa pocieszenia. To wiele dla mnie znaczy.

Wciąż jest ze mną temat Shizune, który odszedł. Nigdy bym nie przypuszczała, ze będzie mnie to męczyć tak długo i intensywnie.
Mimo tej tragedii postanowiłam pomagać i jestem w trakcie adopcji dwóch świnek morskich. W sobote czeka nas wizyta przed adopcyjna, a jeśli wszystko będzie ok podpiszę umowę i świnki oficjalnie zamieszkają u nas. Tak więc mój maluszek swoim odejściem przyczynił się do uratowania dwóch kolegów. Oczywiście nie jako zastępstwo. Nie da się nikogo zastąpić, a tym bardziej kogoś do kogo żywiło się takie uczucia.W międzyczasie miałam również 18-ste urodziny. Dostałam prezenty od rodziny, zjadłam tort. A co dostałam? Domyślicie się na pewno po lepszej jakości zdjęć :3 Nie spodziewałam się takiego podarunku, ale trafili w dziesiątkę!
Impreza 'rodzinna' w niedziele, a 11.10 szykuje się coś większego ze znajomymi. Większego jak 'większego'- w domu, ale na pewno nie bedziemy się nudzić!


O wilku mowa
Jestem w trakcie ogarniania wszystkich opcji i ustawień. Na pewno nie pójdę na łatwiznę jak '14latenie dziefczynki z fanpage na fejsbusiu 'photography by (tu wpisać najlepiej wszystkie trzy imiona) i nie będę cykać na auto'. Litości. Jak się ma porządny sprzęt to trzeba się nim porządnie zająć.

W sobotę pochwalę się chłopcami. Już nie mogę się doczekać!

FACEBOOK      ASK.FM      TUMBLR

7 komentarzy:

 1. Cyyyycki na zdjęciu aparatu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zboczeniec to się wszędzie dopatrzy xD

   Usuń
 2. Skoro piszesz to już lepiej ze świnką? c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisala w poprzednim poscie, ze swinka odeszla.

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego!
  Czekam na zdjęcia dwóch nowych maluszków. xD

  OdpowiedzUsuń
 4. I już dwie nowe świneczki morskie przygarnięte. Teraz masz porządny aparat, więc czekam na zdjęcia. Oraz życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Baw się dobrze ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne masz kreski, ja za dwa lata będę miała 18-stkę ;)
  pugix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.