sobota, 16 listopada 2013

114. Poszukiwania prezentów


Miał być dzisiaj babski dzień, ale nie wyszło. Pojechałam z Teru na rynek niby na meet. Posiedziałyśmy pół godziny... Było wyjątkowo nudno w dodatku siedzieliśmy w jakiejś paskudnej brudnej knajpie. Tak więc ruszyłyśmy tyłki do galerii. Przeglądnęłyśmy kilka sklepów zastanawiając się co kupić na mikołajki...I nic. Absolutnie nic.
Chwilę później Teru pojechała do domu a ja spotkałam sie na minutkę z Irkiem. W drodze powrotnej zahaczyłam o wszystkie możliwe sklepy. nadal nic.
Nie mam pojęcia co kupić wszystkim na mikołaja, ani nie wiem co chciałabym dostać. Moze wy mi podpowiecie? W większości mamy bardzo podobne gusty, prawda ^^?Przypominam o konkursie z nagrodami na imię dla dwóch świnek morskich!

4 komentarze:

 1. Kiedyś dostałam od przyjaciółki ręcznie robioną ramkę z całą masą naszych zdjęć i to był chyba najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek widziałam. Myślę, że ręcznie robione rzeczy sprawią dużo radości ^-^
  Jeszcze nie wiem, jak to zrobię, ale dopadnę Cię na B-Xmass :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też wole coś robić i zazwyczaj robie np na rocznice, urodziny i tak dalej. na święta większość kupowałam. W tym roku nie mam absolutnie żadnegoooo pomysłuQ_Q
   może mnie poznasz xd wygladam tak jak na zdjeciach XD

   Usuń
 2. Ja nawet nie myslałam jeszcze o Mikołajkach, zazwyczaj zaczynam się martwić kilka dni przed świętami ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. w sumie to mam już 2/3 prezentów >.< + hendmejdy polecam bardzo bardzo.

  Radosia

  OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.