środa, 2 października 2013

83. Kolejna ebayowa porcja.


Chciałabym zaprosić was do polubienia fanpage 'Dzieciaki-TTV'. Jest to oficjalny fanpage serialu, w którym gram. Bardzo zależy nam na dużej oglądalności i mam nadzieję, ze trochę pomożecie. Zachęcajcie znajomych  i polecajcie im ta stronę oraz sam serial!

Tadam! I znowu dotarły do mnie trzy paczki. Prawie zawsze przychodzą 3, ciekawe czy jest to czymś uwarunkowane? No w każdym razie oto przed wami:

Paletka z różami z tej samej serii co paletka do konturowania twarzy oraz nosa.
Kolory są intensywne, przy próbie ścierania dały radę i liczę na to, ze beda równie trwałe co już zakupiony przeze mnie produkt tej serii.

Skarpetki z kokardkami.
I na koniec absolutnie urocza bielizna. Bardzo lubię kupować majtki. Może to śmiesznie zabrzmi, ale ten zakup dał mi na prawdę wiele radości. Bielizna jest tylko moja, nie jest na pokaz i tylko ja mogę sie z niej w 100% cieszyć ^^. 


 W ramach wczorajszego prezentu dostałam od Biiru kwiatki. Uwielbiam te doniczkowe, bo ciętych nie mam serca później wyrzucać. Te natomiast stoją spokojnie na parapecie, mogę je podlewać, dbać i co najważniejsze widzę je dzień w dzień bez konieczności pozbycia się uschniętych!


Chciałabym zaprosić was do polubienia fanpage 'Dzieciaki-TTV'. Jest to oficjalny fanpage serialu, w którym gram. Bardzo zależy nam na dużej oglądalności i mam nadzieję, ze trochę pomożecie. Zachęcajcie znajomych  i polecajcie im ta stronę oraz sam serial!

2 komentarze:

  1. Mogłabyś dać znać o jakiej porze będzie leciał serial? Na pewno będę oglądać, chcę zobaczyć twoją grę aktorską c:

    OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.