czwartek, 3 grudnia 2015

355. Świateczne inspiracje.

Witajcie najcudowniejsi czytelnicy ! Mamy grudzień!


Z czym kojarzą się świętą? Z pewnością z choinka, pierwszą gwiazdką, rodzinnym spotkaniem i prezentami. Mi przede wszystkim kojarzą się z ciepłem mimo śniegu. Doskonale wiecie, ze moją ulubiona porą roku jest właśnie zima. Uwielbiam te niskie temperatury, skrzący się w świetle ulicznych lamp śnieg i te najbardziej zdobne dekoracje miast.
W tym roku jednak nie mogę wprawić się w ten świąteczny nastrój. Może dlatego, że nie byłam jeszcze na rynku? W końcu ulica Floriańska świeci najbardziej, wręcz krzyczy, że nadchodzą święta! Może dla tego, że nie słuchałam jeszcze 'Last Christmas'? A może po prostu nie ubrałam choinki.

Jakikolwiek jest powód z pewnością Wam nie odpuszczę! Dla Was przygotowałam garść świątecznych inspiracji, które pomogą wprawić się w ten cudowny nastrój. W końcu ten wyjątkowy czas jest tylko raz do roku. Wiem, że mało ostatnio zdjęć, ale przyznam szczerze, że nie mam pojęcia co fotografować tym bardziej, że ostatnio niewiele ruszam się z domu. Gdzieś zgubiłam ten nawyk zabierania aparatu ze sobą..ASK         FACEBOOK        TUMBLR       INSTAGRAM

1 komentarz:

  1. Uwielbiam takie inspiracje :))) bardzo klimatyczne te zdjęcia ;))

    OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.