wtorek, 1 września 2015

349. Podsumowanie wakacji.


Witajcie we wrześniu, najukochańsi czytelnicy!Trochę Was okłamałam, bo wakacje jednak były. Nie do końca planowo, ale przecież na miłe niespodzianki się nie narzeka. Mimo, że nie przepadam za górami, a pobyt tam przyprawia mnie o ból głowy jakoś się przemogłam i nie żałuję, bo bawiłam się świetnie. Cudownie było zobaczyć starych znajomych i trochę się poszwendać. Wspinaczki górskie to nie moja działka, a dzień wolę spędzić stacjonarnie jednak dałam się.. Znowu! Chyba czas poćwiczyć asertywność. I tak ominęło mnie kilka wyjść, ponieważ gdybym się na nie zdecydowała prawdopodobnie nie wróciłabym na bloga.. W ogóle bym nie wróciła, bo zeszłabym po przejściu kilku kilometrów w górę.
Tak wiec, żeby nie zanudzać Was lirycznie wrzucam mnóstwo mniej lub bardziej udanych zdjęć :3
.. Ale wiecie co? Mam jeszcze miesiąc wakacji! 
ASK         FACEBOOK        TUMBLR       INSTAGRAM

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam góry. Mega Ci zazdroszczę bo mój wypad W góry skończył się tym że siedziałam w domu cały czas bo było 40 stopni w cieniu. Śliczne.widoczki. chciałabym tam albo nad morzem mieszkać kiedyś.
  Uwielbiam Twojego psa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas tez nie było najlepiej jeśli chodzi o temperaturę. Raz pojechaliśmy na słowacka stronę w wysokie tatry, ale po 30 minutach drogi na szczyt wróciliśmy, bo popadalibyśmy chyba na zwała, tak gorąco było.

   Usuń
 2. Ja znowu góry bardzo lubię. ^^ Prześliczne zdjęcia. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hosh zaprzyjaźniła się z owcami? :)
  Nie wszyscy mają jeszcze miesiąc wakacji ;-;

  OdpowiedzUsuń
 4. mam takie male pytanie. odmóżdżam się oglądając "Szkołe" czy jakiś taki program i widze dziewczyne odobna do Ciebie. Grałaś tam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaprzestań sie odmóżdżać! Ale tak, to ja :D

   Usuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.