czwartek, 8 stycznia 2015

314. Podsumowanie 2014 roku.


Witajcie najukochańsi czytelnicy w nowym roku!

Tak, wiem, ze minął już tydzień od początku stycznia, ale kompletne nie mogłam znaleźć wystarczająco siły, by zebrać się do podsumowania poprzedniego roku.





Styczeń

W styczniu ukazał sie mój odcinek "Dzieciaków". Nie wyobrażacie sobie jaką miałam radochę kręcąc ten serial. Moja wielka radość i cudowne doświadczenie. Było warto.
 W tym miesiącu również rozpoczęła się moja kolejna przeprowadzka. Dwa bloki dalej, ale jednak.






Luty


W tym miesiącu na stałe osiedliśmy w prawie gotowym mieszkaniu i jakimś śmieszny cudem wygrałam kigurumi w konkursie internetowym. Nawet na to nie liczyłam, a tu bum i wielkie szczęście!





Marzec



 W marcu znalazłam kota, który mieszkał u nas jakiś czas lecz usilnie szukałam mu domu. Trafił do pisarki kryminałów Gaji Grzegorzewkiej i jest teraz jej oczkiem w głowie.
Zyskałam również pierwsze 100 osób obserwujących co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pisania bloga. Dziś jest Was 150. Jesteście wspaniali <3





Kwiecień

Był miesiącem opieki nad kicią znajomego. 2014 ogłaszam jako rok pod znakiem kota, o!





Maj



W maju rozpoczęło się kręcenie odcinków do serialu 'Szkoła'. Dziś żałuję, ze podpisałam umowę, bo straszny wstyd mówić o tej roli, ale stało się. Poznałam cudownych ludzi i spotkałam 'dzieciakową' ekipę.

Przyjechała do nas wymiana z Berlina, u której byliśmy rok wcześniej. Nikt nie sądził, ze nasza znajomość będzie tak bardzo silna jak jest!

No i Magnifion expo! Spotkanie ze znajomymi z całej polski, strój na scenę i najcudowniejsza zabawa na świecie. Nie ma nic lepszego iż spędzanie czasu z takimi świrami jak ty sam :3








Czerwiec


Miesiąc wypadów, randek i imprez. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Wyjście z Biiru do Zoo, do kina na 'Jak wytresować smoka 2' oraz neko walk połączony z krakowskimi wiankami i pokazem sztucznych ogni. 







Lipiec 


Wakacje! Zafundowałam sobie z przyjaciółmi wypad do Berlina do tych samych znajomych, których poznaliśmy na szkolnej wymianie.  To był tydzień wielkich, szalonych imprez! Prosto z Niemiec pojechałam do Świnoujścia, by resztę miesiąca spędzić na wypoczynku z Biiru. Plażig nad Bałtykiem pełną parą!






Sierpień

 Mangowo, bo i konwent B6 the Game i Harajuku walk w Krakowie. Czyli kolejna okazja by trochę porobić z siebie wariata. 






Wrzesień



Czas do szkoły. Niekoniecznie chętnie, ale wyboru nie ma. Miesiąc zakończył się tragicznie ponieważ odszedł mój zwierzęcy przyjaciel Shizune. Spędził ze mną 9 lat i bardzo ciężko było mi pozbierać się po jego stracie.






Październik



Chcąc natychmiastowo pomóc potrzebującym zwierzętom adoptowałam dwie świnki morskie uratowane z laboratorium za pośrednictwem SPŚM. I tym sposobem zamieszkali u mnie Ed'o i Al'u.
W między czasie miałam 18ste urodziny! z tej okazji urządziłam kigurumi walk oraz imprezę w domu w gronie najbliższych znajomych.
I znowu wizyta w Berlinie. Trzy dni by uczcić urodziny Samanthy i odwiedzić resztę znajomych!






Listopad


Postanowiłam wtedy, ze będę ruda i trzymam się tego do dziś. Ponoć to mój kolor, hah! 
W listopadzie skończyła się manga mojego dzieciństwa. Został wydany ostatni chapter Naruto!





Grudzień

Spadł pierwszy śnieg, a to był pierwszy powód do ogromnego szczęścia. Mikołaj, święta i świąteczny konwent B-xmass w Krakowie.  Ostatni w roku.
Rok podsumowany bardzo udanym sylwestrem.







 To był przecudowny i bardzo udany rok. Zaliczyłam sporo wjazdów, spędziłam setki jak ne tysiace godzin ze znajomymi i ukochanym. Uśmiechałam się praktycznie cały czas. Rok 2015 może być tylko lepszy. Planuję więcej jeździć, zwiedzać i dobrze się bawić. 
Noworoczne postanowienia?
Być szczęśliwym i szerzyć radość! 

 


ASK         FACEBOOK        TUMBLR       INSTAGRAM

6 komentarzy:

 1. Rok prezentował się bardzo ciekawie i urozmaicenie. :D Życzę Ci by kolejny był jeszcze lepszy. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeeej! Ale miałaś odlotowy i mangowy rok! :) Żeby nowy rok był jeszcze lepszy! A kigurumi jest urocze. Ty to masz szczęście 8)
  Inka
  dziewczynazestarowki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Toż to udany rok xD Oby i ten był świetny, a nawet jeszcze lepszy c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że 2015 będzie dla Ciebie równie udanym rokiem. ^^

  OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.