czwartek, 8 stycznia 2015

314. Podsumowanie 2014 roku.


Witajcie najukochańsi czytelnicy w nowym roku!

Tak, wiem, ze minął już tydzień od początku stycznia, ale kompletne nie mogłam znaleźć wystarczająco siły, by zebrać się do podsumowania poprzedniego roku.

Styczeń

W styczniu ukazał sie mój odcinek "Dzieciaków". Nie wyobrażacie sobie jaką miałam radochę kręcąc ten serial. Moja wielka radość i cudowne doświadczenie. Było warto.
 W tym miesiącu również rozpoczęła się moja kolejna przeprowadzka. Dwa bloki dalej, ale jednak.


Luty


W tym miesiącu na stałe osiedliśmy w prawie gotowym mieszkaniu i jakimś śmieszny cudem wygrałam kigurumi w konkursie internetowym. Nawet na to nie liczyłam, a tu bum i wielkie szczęście!

Marzec W marcu znalazłam kota, który mieszkał u nas jakiś czas lecz usilnie szukałam mu domu. Trafił do pisarki kryminałów Gaji Grzegorzewkiej i jest teraz jej oczkiem w głowie.
Zyskałam również pierwsze 100 osób obserwujących co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pisania bloga. Dziś jest Was 150. Jesteście wspaniali <3

Kwiecień

Był miesiącem opieki nad kicią znajomego. 2014 ogłaszam jako rok pod znakiem kota, o!

MajW maju rozpoczęło się kręcenie odcinków do serialu 'Szkoła'. Dziś żałuję, ze podpisałam umowę, bo straszny wstyd mówić o tej roli, ale stało się. Poznałam cudownych ludzi i spotkałam 'dzieciakową' ekipę.

Przyjechała do nas wymiana z Berlina, u której byliśmy rok wcześniej. Nikt nie sądził, ze nasza znajomość będzie tak bardzo silna jak jest!

No i Magnifion expo! Spotkanie ze znajomymi z całej polski, strój na scenę i najcudowniejsza zabawa na świecie. Nie ma nic lepszego iż spędzanie czasu z takimi świrami jak ty sam :3
Czerwiec


Miesiąc wypadów, randek i imprez. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Wyjście z Biiru do Zoo, do kina na 'Jak wytresować smoka 2' oraz neko walk połączony z krakowskimi wiankami i pokazem sztucznych ogni. Lipiec 


Wakacje! Zafundowałam sobie z przyjaciółmi wypad do Berlina do tych samych znajomych, których poznaliśmy na szkolnej wymianie.  To był tydzień wielkich, szalonych imprez! Prosto z Niemiec pojechałam do Świnoujścia, by resztę miesiąca spędzić na wypoczynku z Biiru. Plażig nad Bałtykiem pełną parą!


Sierpień

 Mangowo, bo i konwent B6 the Game i Harajuku walk w Krakowie. Czyli kolejna okazja by trochę porobić z siebie wariata. 


WrzesieńCzas do szkoły. Niekoniecznie chętnie, ale wyboru nie ma. Miesiąc zakończył się tragicznie ponieważ odszedł mój zwierzęcy przyjaciel Shizune. Spędził ze mną 9 lat i bardzo ciężko było mi pozbierać się po jego stracie.


PaździernikChcąc natychmiastowo pomóc potrzebującym zwierzętom adoptowałam dwie świnki morskie uratowane z laboratorium za pośrednictwem SPŚM. I tym sposobem zamieszkali u mnie Ed'o i Al'u.
W między czasie miałam 18ste urodziny! z tej okazji urządziłam kigurumi walk oraz imprezę w domu w gronie najbliższych znajomych.
I znowu wizyta w Berlinie. Trzy dni by uczcić urodziny Samanthy i odwiedzić resztę znajomych!


Listopad


Postanowiłam wtedy, ze będę ruda i trzymam się tego do dziś. Ponoć to mój kolor, hah! 
W listopadzie skończyła się manga mojego dzieciństwa. Został wydany ostatni chapter Naruto!

Grudzień

Spadł pierwszy śnieg, a to był pierwszy powód do ogromnego szczęścia. Mikołaj, święta i świąteczny konwent B-xmass w Krakowie.  Ostatni w roku.
Rok podsumowany bardzo udanym sylwestrem. To był przecudowny i bardzo udany rok. Zaliczyłam sporo wjazdów, spędziłam setki jak ne tysiace godzin ze znajomymi i ukochanym. Uśmiechałam się praktycznie cały czas. Rok 2015 może być tylko lepszy. Planuję więcej jeździć, zwiedzać i dobrze się bawić. 
Noworoczne postanowienia?
Być szczęśliwym i szerzyć radość! 

 


ASK         FACEBOOK        TUMBLR       INSTAGRAM

6 komentarzy:

 1. Rok prezentował się bardzo ciekawie i urozmaicenie. :D Życzę Ci by kolejny był jeszcze lepszy. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeeej! Ale miałaś odlotowy i mangowy rok! :) Żeby nowy rok był jeszcze lepszy! A kigurumi jest urocze. Ty to masz szczęście 8)
  Inka
  dziewczynazestarowki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Toż to udany rok xD Oby i ten był świetny, a nawet jeszcze lepszy c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że 2015 będzie dla Ciebie równie udanym rokiem. ^^

  OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.