niedziela, 22 czerwca 2014

266. Neko walk / Wianki 2014


Wczorajszy dzień bardzo bardzo na plus. Od rana siedziałam ze znajomymi. Neko walk mimo, ze z opóźnieniem wyszedł całkiem przyzwoicie, choć dziwie krótko. Od razu po nim zwinęłam się z Agatą (http://gaijingalmammy.blogspot.com/ )Alanem i ich małą córeczką Tosią na pizze. Porozmawialiśmy, poklęliśmy na polską służbę zdrowia, odwiedziliśmy Biiru w pracy, bo jeszcze nie widział malutkiej i postanowiliśmy umówić się znów w wakacje. Niesamowite jest to jak teraz wszyscy mamy mało czasu.Chłopaki pracują, ja nigdy nie wiem kiedy wezwą mnie na plan, a Agata jest zależna od Tosi.

Wieczorkiem poszliśmy ze znajomymi pod scenę alternatywną na placu Szczepańskim na koncert zespołu BOKA. Mimo, ze to kompletnie nie moje klimaty bardzo mi się podobało ^^. Chwila nudów, błądzenie po rynku, wykradanie Irkowi bluzy z pracy (jakie szczęście, ze pracuje tak blisko <3) jakieś amciu i na wały wiślane w oczekiwaniu na pokaz sztucznych ogni. CUDOWNIE !Tosia tez maiła neko mimi Wróciłam do domu koło 2:00, bo spotkałam dobrego znajomego i przeszliśmy się razem do knajpy, w której pracuje Biiru. Posiedzieliśmy pogadaliśmy. Odprowadzili mnie na autobus i z wielkim trudem dojechałam do domu. Czemu z trudem? Bo oczy same mi się zamykały i za nic w świecie nie potrafiłam tego powstrzymać.
Jutro na kanał na yt wrzucę filmiki ze sztucznych ogni. Kto nie przyjechał niech żałuje!


 UWAGA
Jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Co niedziele przez najbliższe 11 tygodni  na kanale TVN o godz. 11:30 będą pojawiać się odcinki Dzieciaków! Kto nie widział koniecznie musi zobaczyć, a ten kto widział zrobi sobie powtórkę :3

FACEBOOK      ASK.FM      TUMBLR3 komentarze:

 1. Ślicznie wyglądałaś. <3 I jakie ładne fajerwerki. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie kupiłaś tę niebieską torebkę?^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ebay hasło 'japan school bag' ale niestety nie pamiętam który sprzedawca

   Usuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.