poniedziałek, 19 maja 2014

245. Następnym razem napisze sobie na czole.


Skleroza rzecz ludzka, ale kiedy kolejny dzień z rzędu zapominałam iść po aparat stawało się to dość irytujące. Chyba jeszcze nie powinnam mieć demencji starczej, prawda? A czasami tak się czuje. Wszystko wypada mi z głowy- pustka. Wiem, ze coś musze zrobić, ze o czymś zapomniałam, ale znowu nie wiem o czym. Pewnie nie jestem sama, na pewno nie. Czy to tylko moje roztrzepanie, czy ja na prawdę jestem sklerotykiem? ^^"

Na szczęście aparat już w moich łapkach- bezpieczny i mój! Jutro obrobię zdjęcia do przepisu(oraz kilka innych) i będziecie mogli nacieszyć się pizzą. Jak już wspominałam dorzucam też przepis na najlepszy na świecie sos czosnkowy. Wszyscy znajomi, również mojej mamy, proszą bym wyjawiła im tą 'tajna miksturę'. Was dosięgnie ten mały zaszczyt ^^.

FACEBOOK      ASK.FM      TUMBLR

7 komentarzy:

 1. Nie jesteś jedyna. Też wiecznie czegoś zapominam. :c Uroczy gif. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. masz niepowtarzalną urodę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. heh tak jakbym czytała o sobie :)
  jestem zapewne sklerotyczką równie zaawansowaną, niestety często zapominam o ważnych rzeczach o mniej ważnych już nie wspomnę. Nie pomaga zapisywanie, bo zapominam zajrzeć do notatnika :3 wątpię czy napisanie mi o tym na czole poskutkowałoby tak wiec spokojnie
  nas sklerotyków jest mnóstwo <3
  pozdrawiam cieplutko :) obserwuję <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z notatnikiem mam dokładnie to samo! Myślę 'kupie notes! będe zapisywać i pamiętać!'
   Po czym zapominam do niego cokolwiek zapisać ._.

   Usuń
  2. heh:3 ja ostatnio wypróbowałam sposób zapisywania w kalendarzu. Mam wielki kalendarz z kotami więc zwraca na siebie uwagę :) to dobry sposób polecam, zapisać ważne sprawy na najbardziej rzucającej się w oczy rzeczy w pokoju :)

   Usuń
 4. Śliczna jak zawsze. <3
  Ja nie tyle, że zapominam o czymś konkretnym tylko zawsze zapominam o szczegółach związanych z jakimś wydarzeniem, czyli daty i godziny to kompletnie nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daty i wydarzenia pamiętam. Gorzej natomiast z rzeczami które mam zrobić w tym tygodniu, albo co na zadanie, po co przyszłam do kuchni xd

   Usuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.