środa, 14 maja 2014

243. To sie znowu dzieje!

Witam najlepszych czytelników! ❤

Jak widzicie, notki ostatnio pojawiają się w odstępach czasowych. Myślę, że wolicie przeczytać jedną na miesiąc, ale konkretną, niż codziennie nudną, monotonna, jak za każdym razem. Oczywiście jeśli macie inne zdanie piszcie.

A co u mnie słychać?
Szczerze mówiąc nie jest jak w raju, ale i tak na prawdę dobrze. Mam cholernie niskie ciśnienie i prawdopodobnie cukier. Nie pisałam o tym wcześniej, ale zdarzyło się nawet, ze zasłabłam na planie ( zaprowadzili mnie na plan 'Szpitala' gdzie mają prawdziwe działające sprzęty i lekarzy więc mnie zbadano. Zabawne prawda?).

Ale koniec jojczenia!
Przyłożyłam się do nauki i znowu jestem niesamowicie zdziwiona ile satysfakcji daje dobra ocena. Jedo z na prawdę milszych uczuć. Obiecałam, ze będę się uczyć bo mam niewiele czasu do końca roku. Odpada mi cały tydzień, bo przyjeżdża wymiana z Niemiec, po drodze lekarze i ortodonta więc sporo czasu będę do tyłu.
Pogoda bardzo dopisuje *zerka za okno*. No dobra! Dziś wyjątkowo pada, ale to tylko dziś ^^. Dzięki temu częściej wychodzę, mam ochotę na więcej rzeczy. Rozpiera mnie energia, której nie mogę nigdzie spożytkować do końca. Ostatnio z tej radości stwierdziliśmy ze znajomymi, że pobawimy się jak w podstawówce. Do późna graliśmy w biegańca i ciemną noc na placu zabaw na naszym osiedlu. Znowu poczułam się jakbym miała 10 lat. Polecam :3.

 Teraz zbliża się konwent, którego zdecydowanie nie mogę się już doczekać. Znajome poprosiły mnie, żebym uszyła Rin Kagamine z 'sandplay'. Szkoda, że tak późno, przez co muszę wykorzystać gotową sukienkę. Inaczej po prostu bym nie zdążyła. Fundusz tego miesiąca też mnie mocno ogranicza. Mam wiele innych wydatków, a wcześniej nie uwzględniałam cosplayu.
Muszę kupić dmuchany materac, bo mam dość spania na podłodze (tak, śpię na konwentach i nie uważam tego za coś dziwnego). Zakup planowany od bardzo bardzo dawna, wreszcie zostanie zrealizowany!

Kto z Was kochani wybiera sie na Magnificon XII?

A już wieczorem wrzucę przepis na pizze oraz sos czosnkowy! 
Co do przepisu na ramen, przepis znalazłam całkiem fajny. W najbliższym czasie kupię składniki, porobię zdjęcia i zobaczymy co wyjdzie ^^

Zapraszam do odpowiadania na pytanie na facebook'u! 
to co będzie w rozdaniu zależy również od Was!

FACEBOOK      ASK.FM      TUMBLR

2 komentarze:

  1. O tak, to naprawdę świetne uczucie, kiedy człowiek przyłoży się do nauki i widać tego efekty.
    Niestety na Magni mnie nie będzie bo sesja, ale miłej zabawy życzę. <3

    OdpowiedzUsuń

★ Dziękuję za wszystkie komentarze, to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem!
♡ Nie zostawiaj w nich linku, doskonale wiem jak trafić na Twojego bloga.